Magyar Élelmiszerbank Egyesület országos élelmiszergyűjtő akciót szervezett 2012-ben is. Két helyszínen vett részt az alapítványunk.

Megjelent    szekszardi-hirhatar.hu    weboldalon.

Gyöngysor alapítvány

Megjelent    Tolnai extra.hu    weboldalon.

Az alapítvány informatikusa, logópályázaton nyert díját veszi át.

Nagy Zsuzsanna

Országos élelmiszergyűjtő akció volt Szekszárdon

A nehéz helyzetben levők száma sajnos Magyarországon is egyre nő. Sok családnak kell döntenie, hogy élelmiszert vásárol vagy a fűtést fizeti be. Magyar Élelmiszerbank Egyesület országos akciót szervezett 2011 november 25-26-án. 182 helyszínen nagy áruházaknál szervezetek, alapítványok önkéntesei gyűjtöttek száraz nem romlandó élelmiszereket.
Gyöngysor Alapítvány Szekszárdon az egyik nagy áruháznál állta a sarat. Rengeteg segítség érkezett kb 456 kg élelmiszer gyűjt össze a két nap alatt. Ezekből csomagokat készítünk, amiket karácsony előtt eljuttatunk az alapítvány tevékenységi körében ismert rászorulóknak. A gyűjtést koordináló szervezet tapasztalata szerint főként azok segítenek, akik maguk is sokszor nélkülöznek.

Gyöngysor alapítvány

Ötéves internetes találkozó a könyvtárban

ötéves internetes találkozó a könyvtárban